Odpovědět na téma
Strana 1, 2, 3  Další
Hlavní strana -> Akce -> Apalucha III - 2007
Apalucha III - 2007
Zasláno: 11. 1. 2007, 13:31 Odpovědět s citátem
MarS
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 2




Pratele, kamaradi!
Chtel bych se s vami domluvit, kdy bychom usporadali pravidelny prepad Kraliku. Jak jste na tom s casem v unoru? Vzhledem k tomu, ze uz nejsme pod dohledem statnych osetrovatelu z gymplu, nabizi se moznost usporadat tuto akci nekdy v pracovnich dnech, abychom nebyli vazani na to, kdy tam nasi o vikendu pojedou. Samozrejme pokud to nevyjde, muzeme jet i o vikednu, s odjezdem (prevdepodobne) ve ctvrtek, na ten jeden den byste se snad trhli, ne?
Takze, jak mate zkouskovy, kdy vam konci a kdy zacina druhy semestr? Ja teoreticky, pokud vsechno pujde hladce, bych moh uz druhy tyden v unoru. Samozrejme vsechno zalezi i na pocasi, vodni lyze nebrat, takze to budeme muset resit operativne

_________________
Nikdo není dokonalý...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zasláno: 11. 1. 2007, 17:00 Odpovědět s citátem
Zajíček
kojenec

kojenec
 
Založen: 23. 06. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Pardubice




Mno...jak bych to rekl. Pises tam neco o volnu mezi koncem zkouskoveho a zacatkem semestru. Jelikoz je pro me Hamletovsky dulezite, udelat matiku, tak ostatni zkousky mam az za ni, a zkouset to neni malo, takze ja koncim oficialne zkouskove 15.2-nikde neni psano ze si ho neprotahnu a pak hned zacinam LS. A na cvika chodit musim. Takze az bude nejaky termin, tak ja vam reknu NE

_________________
Be afraid of Zajicek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zasláno: 11. 1. 2007, 17:39 Odpovědět s citátem
Eny
batole

batole
 
Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: SEZEMICE!!!




Zkouskove mi oficialne konci 16.2, neoficialne ovsem tak 12, 13, pac potrebuji dat par dnu svym drahym osmickam (myslim tim zuby Rolling Eyes ) Snad stihnu dat 4 zkousky + 1 zapocet co mi jeste zbyva za 3 tydny...

_________________
Nepujdeme do ZOO? Razz
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 11. 1. 2007, 18:54 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




No takhle, když to vše dopře půjde, tak bych měla mít vše hotové 22.1. LS mi začíná 12.2., mezitím mám úplně volno Ale jelikož sem stále student právnické fakulty, a snad ještě chvíli budu, a jak je známo, právníci se flákaj, tak se jednou po nich můžu opičit (jinak sem samozřejmě student nejpilnější z nejpilnějších Very Happy Embarassed ) a volno si udělat, že jo

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 11. 1. 2007, 19:53 Odpovědět s citátem
Šagrat
gymplák

gymplák
 
Založen: 28. 11. 2004
Příspěvky: 98




tak u me to je tak ze pokud pujde vse tak jak ma tak se zkouskami koncim zhruba 23.1. a do 12.2 (stejne jako Fasounek) mam volno....nechi byt skeptik ale snih ma byt az v druhe polovine unora

_________________
Pobijteje všechny - Pánbůh si je přebere

Jen male deti veri, ze Peklo je pod zemi
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 11. 1. 2007, 19:59 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Prave, snih bude nejvetsi problem Na Dolni Morave meli zasnezenej spodek, ale vcera to museli uzavrit, pac to roztalo Smutny to pohled

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 11. 1. 2007, 20:28 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




tak mne, at to pujde dobre nebo spatne, konci zkouskovy 17.1. a semestr zacina 12.2. ....(mmch od 20.1. jedu na 14 dni na hory, zabehat si v pohorkach do kopcu Laughing ....jinak teda ja bych jela koncem unora nebo zacatkem brezna, rozvrh zatim nevim, takze jsem spis pro vikend.....
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 14. 1. 2007, 21:36 Odpovědět s citátem
Megalenka
batole

batole
 
Založen: 12. 05. 2004
Příspěvky: 18




Ahojky vsichni, takze kdyz se budu pekelne modlit a dam vsechny zkousky, a kdyz se budu modlit jeste vic a napade snih tak mam volno uz od 23,ledna do 17. února....kdyz napadne ten kyzenej snih, tak nebudu mit volno 4-9.2. nebot jsem na horach, jinak je mi to uplně fuk, školu mam pondělí a úterý, takže klíďo beru i prodloužený víkendy, takze zatim ..a skol! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 5. 2. 2007, 18:40 Odpovědět s citátem
asterix
kojenec

kojenec
 
Založen: 22. 02. 2006
Příspěvky: 11




nevím ani kdy to končí ani kdy to začíná a estli mě vyhoděj tak nikam nejedu protože asi nebudu bože kdy to zkončí to je jak v kriminále Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 9. 2. 2007, 21:25 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




asterix napsal:
nevím ani kdy to končí ani kdy to začíná a estli mě vyhoděj tak nikam nejedu protože asi nebudu bože kdy to zkončí to je jak v kriminále Twisted Evil

vydrž prťka vydrž Laughing
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 9. 2. 2007, 21:29 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




pojdte se uz konecne dohodnout na nejakym poradnym terminu, prosim...pac na posldeni chvili to dohromady nedame...ja teda navrhuju bud ten vikend ted=17.-18.unora a nebo pak 3.-4. brezna.....a v tydnu moc nemuzu, pac mam od pondeli vecer do ctvrtka skolu...ale jestli se vam vic hodi vsedni dny, tak to dohodnete jinak......
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 10. 2. 2007, 11:15 Odpovědět s citátem
Zajíček
kojenec

kojenec
 
Založen: 23. 06. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Pardubice




Lide dobri, co se me tyce, tak to nevypada nadejne.. Sic uz me do konce zkousek chybi jen tyden! Ale jeste porad pred sebou 4 zk Ale aby to nebylo tak zle, tak na jednu nejdu, druhou nedam, treti jsem snad dal a tu ctvrtou snad udelam. Ale to by nebylo to nejdulezitejsi... nemam lyze a na nove nemam, a bohuzel nemam tak velkoryse rodice, kteri svemu synovi duverovali u zkousek natolik, ze si dovolili mu za neuspech slibit lyze... bo asi vedeli ze by je museli kupovat. A na nove jaksi taksi nemam.. Ale az bude neco dohodleho, tak se bud pripojim nebo ne. Jinak skolu mam od pondeli to patka, takze tak no PS: Ale jinak pocitejte ze nekdy bude kulecnikovy turnaj, trenujte,a predem se hlasim ze nehraju s marou, eny ani fasi Mejte se hezky, Zajicek

_________________
Be afraid of Zajicek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zasláno: 10. 2. 2007, 12:15 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Ted to vypada, ze ani nechci, aby se nekam jelo, opak jest vsak pravdou. Bohuzel mi bylo doma oznameno, ze terminy, kdy bude apalucha volna, mi budou receny az v okamziku, kdy budu mit vsechny zkousky - pokud vsechno dobre pujde, mohlo by to byl uz tenhle ctvrtek. Ovsem s timhle vikendem nepocitejte ... Kazdopadne na to myslim a pracuje se na tom

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 10. 2. 2007, 12:20 Odpovědět s citátem
Zajíček
kojenec

kojenec
 
Založen: 23. 06. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Pardubice




Ja jsem si rikal, ze by se k tomu mozna mel spis vyjadrit Mara Very Happy No tak to mate stesti ze apalucha patri Marovi a ne me, pac kdyby me nasi meli oznamit volne terminy az budu mit vsechny zkousky, tak si to vezmou asi do hrobu Jinak treba nase rodina take vlastni chaloupku, opravdu skoro na samote u lesa v bohem zapomenute krajine. Ma jedinou nevyhodu, neni tam kde sjezdovat a navic..babicce pry zdravi slouzi

_________________
Be afraid of Zajicek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zasláno: 10. 2. 2007, 14:31 Odpovědět s citátem
Eny
batole

batole
 
Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: SEZEMICE!!!




Teda ze nechces hrat s Marou a s Fasi to bych pochopila... Laughing ale ze do tohoto vyctu zaradis i me to teda nevim jestli jsem si zaslouzila... No jelikoz je u losovani velka sance chytnout do "tymu na turnaj" fasiho ci Maru, tak bych tymi nechala na "oficialnich dvojicich" a ty nezadani se nejak rozdeli... Co ty na to Zajuci?

_________________
Nepujdeme do ZOO? Razz
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Hlavní strana -> Akce -> Apalucha III - 2007 
Strana 1, 2, 3  Další
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin