Odpovědět na téma
Hlavní strana -> Počítače & internet -> tvrdý oříšek pro ŠICU
tvrdý oříšek pro ŠICU
Zasláno: 30. 7. 2006, 13:22 Odpovědět s citátem
asterix
kojenec

kojenec
 
Založen: 22. 02. 2006
Příspěvky: 11




ahoj Máro, chtě nechtě musím zaměstnat tvůj úřad -jak to začalo:29.7.jsem pustil počítač ...hle napadlo mě pujdu na icq ...njo a v tom je zakopanej pes ono se tomu nechce ... píše mi to tendle sajgon :The password you entered is not valid.Please make sure that you Caps Lock and language selector are correctly set.-njo říkám si co co co ...zkouším to znovu a znovu njo a po hodině jsem se naštval a krutě jsem to típnul křížkem v pravém horním rohu -Co vím : heslo nemůže být chybné sic tam pokaždé píši to samé ..jde o 6 číselný kód se zapnutým Num Lockem a s notnou dávkou štěstí si ho pamatuji sic nejde o těžký algoritmus ...tak otázka zní co teď ?jde to nějak ošálit ...pamatuji si pouze své číslo a kód který nefunguje -jsem v koncích... nejde to nějak odkódovat nebo tak něco ...Thomas
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 30. 7. 2006, 15:08 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Hmm... zkus nasledujici: http://go.icq.com (-> Launch) a pokus se prihlasit. Jestli to pujde, je chyba v tvem pocitaci, jestli ne, je na strane ICQ serveru, coz se obcas stane a parkat uz jsem o tom slysel. Otazka je, jestli se to casem spravi, nebo ne - v negativnim pripade by sis holt musel zalozit novy ucet

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 30. 7. 2006, 15:56 Odpovědět s citátem
asterix
kojenec

kojenec
 
Založen: 22. 02. 2006
Příspěvky: 11




co jsem tomu udělal ..njo takže model číslo tři (njo prozíravě jsem si udělal novej účet a tak jsem se do toho zamotal,že jsem projistotu založil 3. nemluvě o těch dalších dvou ,jež už tam z dřívějška taky někde strašej )takže nová tvář ...přátelé a kamarádi tímto vás všechny prosím, abyste upgradovali moje icq na 211-222-824...možná jenom dočasně možná taky na furt ...njo projistotu jsem vytvořil mega moc zapeklitý heslo takže žádný lámání již zavedených účtů ...to Mára tebe tam už mám tak si mě vem taky a až se oba vemem tak ti něco předvedu ..třeba to bude fungovat ...tjo je zase den
Zobrazit informace o autorovi
Hlavní strana -> Počítače & internet -> tvrdý oříšek pro ŠICU 
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin