Odpovědět na téma
Strana Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Hlavní strana -> Akce -> Prazdniny 2006
Zasláno: 7. 2. 2006, 21:05 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Tykvinka napsal:
Fasi napsal:
Sláva napsal:
Fasi napsal:
Jooo uz sem zticha a soupu nohama Very Happy Ja bych to o dva tri dny posunula, pac chceme s mega mezitim do Rima, pac musime jet v hlavni sezone, aby tam bylo co nejvic cizincu...no dyt vis... Cool


Aje, Fasi jede zdokonalovat sve jazykove schopnosti


Co já, Mega


Chudák Mega.....jen tady chvili neni a uz na ni vsechno hazis Laughing


Já na nikoho nic neházím, to je pravda, čistá pravda a nic než pravda podle zásady zatloukat, zatloukat, zatloukat

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 7. 2. 2006, 21:11 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Jo jinak když už všichni podávaj vyjádření k tomu sporu nesporu Šárka x Mára, tak přidám i svoje stanovisko: Souhlasím se vším co zde bylo řečeno, všechno podepíšu, a taky pak odvolám co jsem odvolal a slibuju co sem slíbil.

Ale vážně, myslím, že ta hádka a říkejte si tomu jak chcete, prostě to hádka byla, byla úplně zbytečná a úplně na hovno. Jinak souhlasím s Jiříkem, Mechem i neobratným způsobem podání Máry. Prostě Šári, všichni víme jak jsi vždycky brblala na dlouhé pochody, takže si myslím, že ta reakce na Márovu poznámku byla poněkud přehnaná a rozhodně byly přehnaný i ty další útoky tady na Slavíka poté co se ti omluvil. Ono to občas stačí říct v klidu. No a pokud si se změnila tak to fakt šlo říct i trochu solidnějším způsobem a ne tím, kterým se nám připoměla stará Šárka . Takže asi tak. Pokud si odhodlána přizpůsobit se, tak prosím. No a to by mohlo asi stačit, že

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 7. 2. 2006, 23:07 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Tykvinka napsal:
.....jinak se nam ale zase docela slusne rozjelo forum...dadaaaaaaaaaaaaa, tak aspon k necemu je to dobry, pac to bylo hrozny, kdyz jsem sem prisla a tady zadnej prispevek.....ted se aspon trochu "pobavim" Very Happy


Neni to sice presne to, co bych si predstavoval, ale aspon se tu neco deje Wink A to je jenom dobre.

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 8. 2. 2006, 03:14 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




Fasi napsal:
Jo jinak když už všichni podávaj vyjádření k tomu sporu nesporu Šárka x Mára, tak přidám i svoje stanovisko: Souhlasím se vším co zde bylo řečeno, všechno podepíšu, a taky pak odvolám co jsem odvolal a slibuju co sem slíbil.

Ale vážně, myslím, že ta hádka a říkejte si tomu jak chcete, prostě to hádka byla, byla úplně zbytečná a úplně na ******. Jinak souhlasím s Jiříkem, Mechem i neobratným způsobem podání Máry. Prostě Šári, všichni víme jak jsi vždycky brblala na dlouhé pochody, takže si myslím, že ta reakce na Márovu poznámku byla poněkud přehnaná a rozhodně byly přehnaný i ty další útoky tady na Slavíka poté co se ti omluvil. Ono to občas stačí říct v klidu. No a pokud si se změnila tak to fakt šlo říct i trochu solidnějším způsobem a ne tím, kterým se nám připoměla stará Šárka . Takže asi tak. Pokud si odhodlána přizpůsobit se, tak prosím. No a to by mohlo asi stačit, že


ja chtela neco napsat,ale sakra,tohle mi bere slova z ust a to sem prosim pristi novinarka
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 8. 2. 2006, 21:31 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




Tak fajn...koukam, ze s vama se po dobrym domluvit nejde....uz jsem myslela, ze veskery mezikontinentalni hadky jsou u konce, tak do toho prosim uz nikdo nerejte.......at si to laskave vyresi Sarka s Marou, prece jen je to jejich vec, ne?......pravda, ze jsem se k tomu taky vyjadrovala, ale jednou to snad staci...a navic to bylo blbe pochopeno, takze k tomu uz ode me radsi nic Very Happy ...nicmene....resit jaka sarka tedka je mi prijde trochu predcasny, pac pres psani toho clovek kolikrat naplaca vic, nez by normalne rekl a jestli doslo k nejaky zmene, tak to snad poznate az nazivo, ne?tak kdyz uz se chcete hadat, tak to nechte az na prazdniny, diiiiiiiik Wink

jinak, aby se melo o cem dal psat, tak nadhazuju otazku..kdo ze se ujima organizace cundru?a vody?...a kolik nas vubec pojede na vodu a kde vezmu lod?..to si jako mam nejakou shanet sama?...jooooooo a zamlouvam si Mega do lode
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 8. 2. 2006, 21:40 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Tykvinka napsal:
Tak fajn...koukam, ze s vama se po dobrym domluvit nejde....uz jsem myslela, ze veskery mezikontinentalni hadky jsou u konce, tak do toho prosim uz nikdo nerejte.......at si to laskave vyresi Sarka s Marou, prece jen je to jejich vec, ne?......pravda, ze jsem se k tomu taky vyjadrovala, ale jednou to snad staci...a navic to bylo blbe pochopeno, takze k tomu uz ode me radsi nic Very Happy ...nicmene....resit jaka sarka tedka je mi prijde trochu predcasny, pac pres psani toho clovek kolikrat naplaca vic, nez by normalne rekl a jestli doslo k nejaky zmene, tak to snad poznate az nazivo, ne?tak kdyz uz se chcete hadat, tak to nechte az na prazdniny, diiiiiiiik Wink

jinak, aby se melo o cem dal psat, tak nadhazuju otazku..kdo ze se ujima organizace cundru?a vody?...a kolik nas vubec pojede na vodu a kde vezmu lod?..to si jako mam nejakou shanet sama?...jooooooo a zamlouvam si Mega do lode


no k odstavci prvnimu: domnivam se, ze diskuze vyse mela prave zabranit hadkam vznikajicim o prazdninach v narocnejsich zivotnich podminkach, ale jelikoz nechci bejt zmlacena tykvickou.... Very Happy

a jinak k odstavci dve...ja se ji neujimam ale jinak jedu na cundr i na vodu takze to je jedna osoba a doufam, ze se nekdo prida to by byl pak vcelku maler Lode se shaneji kolektivne, pro neznalce tykvicku, ktera se vloni vypravy castnit nemohla. A mega nedostanes pac byste byly dve vodacky a musi byt vyvazeny posadky. A basta

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 8. 2. 2006, 22:11 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




Fasi:...prazdniny jsou daleko, bud rada, ze se ted snazim udrzovat mir a just jo ...jinak Mega mam zamluvenou a nikdo mi ji nevezme...dve vodacky nejsme, pac ja na zadakovi(nebo je tam "y"?nevim...Very Happy ), to je docela vtipnej pohled a fakt bych nikomu neprala, aby jel v lodi, kterou ridim ja Very Happy ...pokud mi to neveris, tak se zeptej moji sestricky, jaka je to radost se mnou jet ....takze Mega je moje a nikomu ji nedam a basta!
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 9. 2. 2006, 00:02 Odpovědět s citátem
Šagrat
gymplák

gymplák
 
Založen: 28. 11. 2004
Příspěvky: 98




Ja se taktez hlasim snad i na obe akce! lode bych mel byt kdyztak v nejnutnejsich pripadech nejake sehnat a kdyz uz se tak tady zacina i rozmisteni v lodich tak pokud by na me zbyl Fasoun tak bych se ani tak moc nezlobil! Very Happy

_________________
Pobijteje všechny - Pánbůh si je přebere

Jen male deti veri, ze Peklo je pod zemi
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 9. 2. 2006, 16:29 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Kdyz vidim, jak se tu hlasite, tak se tedy tez pridam - pokud se nic nezmeni, nemel bych snad s ucasti mit problem Wink . Koho mi (spis komu me ) narvete do lodi, tomu se prizpusobim .

2Fasi - jak si predstavujes tu organizaci? A mame uz nejakej konkretnejsi cil na cundr, nez jenom Slovensko - Tatry?

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 9. 2. 2006, 16:54 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Šagrat napsal:
Ja se taktez hlasim snad i na obe akce! lode bych mel byt kdyztak v nejnutnejsich pripadech nejake sehnat a kdyz uz se tak tady zacina i rozmisteni v lodich tak pokud by na me zbyl Fasoun tak bych se ani tak moc nezlobil! Very Happy


No mě je to vcelku fuk s kým pojedu, takže klidně i s Jiříkem Very Happy Loni mě pádlem neumlátil, tak třeba ani letos ne Musím však upozornit všechny své spolujezdce, že musí počítat s přítomností slavné Turtlessky Páč chudák holka už potřebuje vyvenčit Cool

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 9. 2. 2006, 16:54 Odpovědět s citátem
Šagrat
gymplák

gymplák
 
Založen: 28. 11. 2004
Příspěvky: 98




Ja si dovolim odpovedet za Fasiho (snad me to bude dovoleno a snad se neurazi - radeji to pisu protoze tady je vse mozny Laughing) Tatry jsou zatim nejzhavejsi kandidat ale jeste tu byl navrh (ktery jsem si sam vymyslel Very Happy ) ze bychom jeli ku me na chatu a druhy navrh byl jit cundr v nekterych ceskych horach - toliko k prozatimni organizaci! snad to bylo interpretovano spravne! nebo ne Fasi?

_________________
Pobijteje všechny - Pánbůh si je přebere

Jen male deti veri, ze Peklo je pod zemi
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 9. 2. 2006, 17:01 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Sláva napsal:
Kdyz vidim, jak se tu hlasite, tak se tedy tez pridam - pokud se nic nezmeni, nemel bych snad s ucasti mit problem Wink . Koho mi (spis komu me ) narvete do lodi, tomu se prizpusobim .

2Fasi - jak si predstavujes tu organizaci? A mame uz nejakej konkretnejsi cil na cundr, nez jenom Slovensko - Tatry?


Organizaci čundru předpokládám máš na mysli. Takže asi takhle: určí se organizátoři, a člověk, kterej bude pověřen sestavením lékarničky, to bych viděla na biology, takže Tomáš s Janou. To je asi to nejdůležitější. Potom se zajde do knihovny, půjčej se průvodce Tatrama a Podrobný turistický mapy. Mapa se pak musí zakoupit pro naše účely, na společné náklady. Pak se naplánuje trasa, kempy, zastávka pro zásoby atd. Určí se doprava. No potom by to chtělo ověřit kempy na netu, pokud to půjde rezervovat místa. No a pak se udělá seznam společných věcí: jídlo, voda, stany, kotlíky atd. Dál se dá vědět účastníkům, kam se jede, kdy se jede, co si maj vzít sebou, a co ponesou ze společnejch zásob, upozorní se na důležitý a nezbytný vybavení, pokud možno včas, aby stihli podniknout nákupy. No a taky se naplánuje výcvikový cvičení, aby každej měl čas vzdát to předem, protože to nebude procházka růžovým sadem, ale každej den tak 15km s báglama na zádech v horách za každýho počasí. A nedá se zastavit jen tak někde, takže je důležitý aby si byl každej jistej, že to zvládne za jakkýchkoliv podmínek.

No a jinak cíl: Slovensko-Tatry- Nízký a zbytek se dohodne podle průvodce a mapy.

Stačí předběžně k organizaci?

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 9. 2. 2006, 17:04 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Fasi napsal:
Sláva napsal:
Kdyz vidim, jak se tu hlasite, tak se tedy tez pridam - pokud se nic nezmeni, nemel bych snad s ucasti mit problem Wink . Koho mi (spis komu me ) narvete do lodi, tomu se prizpusobim .

2Fasi - jak si predstavujes tu organizaci? A mame uz nejakej konkretnejsi cil na cundr, nez jenom Slovensko - Tatry?


Organizaci čundru předpokládám máš na mysli. Takže asi takhle: určí se organizátoři, a člověk, kterej bude pověřen sestavením lékarničky, to bych viděla na biology, takže Tomáš s Janou. To je asi to nejdůležitější. Potom se zajde do ******, půjčej se průvodce Tatrama a Podrobný turistický mapy. Mapa se pak musí zakoupit pro naše účely, na společné náklady. Pak se naplánuje trasa, kempy, zastávka pro zásoby atd. Určí se doprava. No potom by to chtělo ověřit kempy na netu, pokud to půjde rezervovat místa. No a pak se udělá seznam společných věcí: jídlo, voda, stany, kotlíky atd. Dál se dá vědět účastníkům, kam se jede, kdy se jede, co si maj vzít sebou, a co ponesou ze společnejch zásob, upozorní se na důležitý a nezbytný vybavení, pokud možno včas, aby stihli podniknout nákupy. No a taky se naplánuje výcvikový cvičení, aby každej měl čas vzdát to předem, protože to nebude procházka růžovým sadem, ale každej den tak 15km s báglama na zádech v horách za každýho počasí. A nedá se zastavit jen tak někde, takže je důležitý aby si byl každej jistej, že to zvládne za jakkýchkoliv podmínek.

No a jinak cíl: Slovensko-Tatry- Nízký a zbytek se dohodne podle průvodce a mapy.

Stačí předběžně k organizaci?


Takze fasi je organizator, to je jisty

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 9. 2. 2006, 17:04 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Šagrat napsal:
Ja si dovolim odpovedet za Fasiho (snad me to bude dovoleno a snad se neurazi - radeji to pisu protoze tady je vse mozny Laughing) Tatry jsou zatim nejzhavejsi kandidat ale jeste tu byl navrh (ktery jsem si sam vymyslel Very Happy ) ze bychom jeli ku me na chatu a druhy navrh byl jit cundr v nekterych ceskych horach - toliko k prozatimni organizaci! snad to bylo interpretovano spravne! nebo ne Fasi?


Jiříku nerejpej Tak jinak interpretace správná, já počítám s organizací Tater, páč to je výzva mému organizačnímu umění, jinak ostatní destinace jsou též lákávé ale na organizaci nijak nenáročné. Jinak Tatry bych vytyčila jako hlavní cíl a vybrala bych alternativní plán v případě že bude velká úmrtnost na selekčním cvičení.

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 9. 2. 2006, 17:05 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Sláva napsal:
Fasi napsal:
Sláva napsal:
Kdyz vidim, jak se tu hlasite, tak se tedy tez pridam - pokud se nic nezmeni, nemel bych snad s ucasti mit problem Wink . Koho mi (spis komu me ) narvete do lodi, tomu se prizpusobim .

2Fasi - jak si predstavujes tu organizaci? A mame uz nejakej konkretnejsi cil na cundr, nez jenom Slovensko - Tatry?


Organizaci čundru předpokládám máš na mysli. Takže asi takhle: určí se organizátoři, a člověk, kterej bude pověřen sestavením lékarničky, to bych viděla na biology, takže Tomáš s Janou. To je asi to nejdůležitější. Potom se zajde do ******, půjčej se průvodce Tatrama a Podrobný turistický mapy. Mapa se pak musí zakoupit pro naše účely, na společné náklady. Pak se naplánuje trasa, kempy, zastávka pro zásoby atd. Určí se doprava. No potom by to chtělo ověřit kempy na netu, pokud to půjde rezervovat místa. No a pak se udělá seznam společných věcí: jídlo, voda, stany, kotlíky atd. Dál se dá vědět účastníkům, kam se jede, kdy se jede, co si maj vzít sebou, a co ponesou ze společnejch zásob, upozorní se na důležitý a nezbytný vybavení, pokud možno včas, aby stihli podniknout nákupy. No a taky se naplánuje výcvikový cvičení, aby každej měl čas vzdát to předem, protože to nebude procházka růžovým sadem, ale každej den tak 15km s báglama na zádech v horách za každýho počasí. A nedá se zastavit jen tak někde, takže je důležitý aby si byl každej jistej, že to zvládne za jakkýchkoliv podmínek.

No a jinak cíl: Slovensko-Tatry- Nízký a zbytek se dohodne podle průvodce a mapy.

Stačí předběžně k organizaci?


Takze fasi je organizator, to je jisty


No jako klidně, ale pokud mi s tim někdo pomůže, ale to nemyslím jen tak že do toho bude ňoumat, ale pomůže!

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Hlavní strana -> Akce -> Prazdniny 2006 
Strana Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin