Odpovědět na téma
Strana 1, 2, 3  Další
Hlavní strana -> Akce -> Prázdniny 2006...:-)
Prázdniny 2006...:-)
Zasláno: 1. 11. 2005, 16:11 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Jojo, je to brzo, moc brzo, ale vzhledem k tomu, ze vime, jak jsme schopny se na necem domluvit (a to si nemyslim, ze jsme na tom zas tak spatne, nekde je to urcite horsi ), je to tak akorat ve vhodnou dobu
Nuze k veci: kam, kdy, jak, za kolik, co tam?
Nejdrive bych prodiskutoval kam (a s tim vlastne jak) a s tim spojeny pozitiva a negativa. Osobne bych si dovolil navrhnout jih Italie - opravdu az jih, ten si myslim ze nejni zas az tak navstevovanej, nejaky pamatky se tam taky najdou a Italie ma celkem slusnou dopravni infrastrukturu (jak uceny! ). Nevyhoda - pravdepodobne vyssi naklady na dopravu (je to dal), prozkoumam letiste a aerolinky a dam vedet, pokud by byl zajem.

Bulharsko - bylo razne odmitnuto Monikou, pac tam jede i po vlastni ose

Slovinsko - celkem proc ne, ale nevim, jak je to s dopravou PO Slovinsku... Co jsme tamtudy projizdeli naposledy asi pred 4 roky tak to bylo celkem dost nic moc... Sad (myslim silnice, dalnice apod., ne bus, vlak atd.)

Nuz zahajuju otevrenou diskuzi! Ale prosim vas o jedno:

K VĚCI Exclamation Exclamation Exclamation

Na citove vylevy si prosim zalozte vlastni tema. Dekuji Wink


Naposledy upravil Sláva dne 1. 11. 2005, 17:48, celkově upraveno 1 krát

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 1. 11. 2005, 17:38 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Kam: kamkoliv
Kdy: No nejlépe místo školy, ale to asi nepůjde, takže navrhuju prázdniny Very Happy Termín je úplně fuk páč má zatím každej volno a pak ho stejně mít nebude, což bude průšvih pokud si zamluvíme jízdenky či letenky... To je varování pro Mechova a Janičku Wink
Za kolik: řekla bych že co nejlevnějc páč sme chudý studenti
Co tam: Jako by jsme se někdy nudili
A všimněte si, že položku jak jsem radší vynechala, ale zkusila bych třeba Indiánskej běh nebo na Koloběžce Very Happy

Jih Itálie? No potěš, to je zrovna jedna z mála zemí která mě neláká... Jinak pokud chcete letět tak si myslím, že cena letenky s levnejma společnostma bude srovnatelná do většiny jižních zemí, ale samozřejmě bude záležet na tom kdy si to zabookujeme, to u nás bude asi docela problém booknout to včas Very Happy Takže bych to spíš viděla že záleží na srovnání bus, vlak a éro.
Jinak ještě k tý Itálii, jela bych někam kde není euro, protože to pro nás už i tak bude docela finančně náročný a s eurem to bude ještě horší...aspoň si to teda myslím....

No k Bulharsku...já bych poslala moniku jinam po vlastní ose a bude Problém s Bulharskem bych spíš než v Monice viděla v azbuce Cool

No doprava po slovnisku autem nás vcelku nemusí moc zajímat, z jednoho prostýho důvodu, že někteří tam tím autem jezdit nesmí Wink Jinak si myslím že vlaky a busy by měly bejt zhruba srovnatelný s náma, možná ještě lepší. Jak to vychází cenově ale vůbec netuším...

Jinak sem zvědavá kdo ten dlouhej příspěvek bude číst

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 11. 2005, 17:47 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Co mas proti Italii?

Jeste k Bulharsku: problem si myslim ze bude hlavne v doprave, pac si nemyslim, ze by Bulgaria na tom byla nejak dobre...

Jinak jak jsem to psal do denicku (na konci matiky, asi jste to necetli): mohli bysme to udelat tak, ze bysme se nekam dopravili (doleteli, ...), nekam dojeli, tam par dnu pobyli, prozkoumali okoli (treba na kole, mistni dopravou), pak se sbalili, zas se presunuli, prozkoumali, atd. a nakonec se klidne placli na par dni k mori, jak nekdo navrhoval
Ted to vypada, ze si myslim, ze pojedem na tri mesice, ne, ty presuny muzou bejt dva, tri, jak se nam bude chtit atd.

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 1. 11. 2005, 17:51 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Ja ho precet!-kdo ve Slovinsku nemuze ridit?-jinak silnice ve slovinsku si myslim sou v poho az na ty hlavni tahy kterejma se tahne do chorvatska mozna je lepsi se vyhejbat dalnicim pac bejva problem s vybiranim poplatku...
Jinak nikam se mi moc nechce pac bych radeji jezdil po vlasti v jedny stope... Twisted Evil
Dale bych rek ze to ze monika zavrhla Bulharsko neni az tak zavazny aby sme tam nejeli bude-li odhlasovano valnym shromazdenim... Razz
a dale bych se na vsechno vysral kurva!

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 1. 11. 2005, 17:58 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Skwor napsal:
Ja ho precet!-kdo ve Slovinsku nemuze ridit?-jinak silnice ve slovinsku si myslim sou v poho az na ty hlavni tahy kterejma se tahne do chorvatska mozna je lepsi se vyhejbat dalnicim pac bejva problem s vybiranim poplatku...
Jinak nikam se mi moc nechce pac bych radeji jezdil po vlasti v jedny stope... Twisted Evil
Dale bych rek ze to ze monika zavrhla Bulharsko neni az tak zavazny aby sme tam nejeli bude-li odhlasovano valnym shromazdenim... Razz
a dale bych se na vsechno vysral kurva!


Ok, takze Slovinsko? Kdo dalsi se vyjadri?

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 1. 11. 2005, 18:31 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Me je to u prdele ja stejne nikam nepojedu..

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 1. 11. 2005, 19:07 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Sláva napsal:
Co mas proti Italii?

Jeste k Bulharsku: problem si myslim ze bude hlavne v doprave, pac si nemyslim, ze by Bulgaria na tom byla nejak dobre...

Jinak jak jsem to psal do denicku (na konci matiky, asi jste to necetli): mohli bysme to udelat tak, ze bysme se nekam dopravili (doleteli, ...), nekam dojeli, tam par dnu pobyli, prozkoumali okoli (treba na kole, mistni dopravou), pak se sbalili, zas se presunuli, prozkoumali, atd. a nakonec se klidne placli na par dni k mori, jak nekdo navrhoval
Ted to vypada, ze si myslim, ze pojedem na tri mesice, ne, ty presuny muzou bejt dva, tri, jak se nam bude chtit atd.


Radši nic, jen jí nemám moc ráda...ale když si to odhlasujete tak se samozřejmě přizpůsobím.

Jo v dopravě taky, to souhlasím a k tý dopravě si přidej dopravní řády v azbuce Ovšem na druhou stranu, je tam extrémně levno.

Jo to je dobrej nápad s těma přesunama, souhlasím, akorát úplně ideální by bylo půjčit si auto na místě kam se dopravíme a dělat víc přesunů. Mmch s tím půjčováním kol bych brzdila, ono to není dvakrát levný. Třeba v Paříži stojí půjčení kola na den 12euro. To je lepší už to auto. A navíc by byl problém s věcma, kde je nechat, protože s krosnou na kole asi nepojedeš a stan taky nezamkneš...

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 11. 2005, 19:09 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Skwor napsal:
Ja ho precet!-kdo ve Slovinsku nemuze ridit?-jinak silnice ve slovinsku si myslim sou v poho az na ty hlavni tahy kterejma se tahne do chorvatska mozna je lepsi se vyhejbat dalnicim pac bejva problem s vybiranim poplatku...
Jinak nikam se mi moc nechce pac bych radeji jezdil po vlasti v jedny stope... Twisted Evil
Dale bych rek ze to ze monika zavrhla Bulharsko neni az tak zavazny aby sme tam nejeli bude-li odhlasovano valnym shromazdenim... Razz
a dale bych se na vsechno vysral kurva!


No někdo tuším říkal že ho rodiče nepustěj ani když si půjčíme auto na místě. A opět opakuji že to je podle mě nejlepší možný řešení.

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 11. 2005, 19:10 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Skwor napsal:
Me je to u prdele ja stejne nikam nepojedu..


Že by zahraničí bez Průserovýho kurva a píča? Very Happy

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 11. 2005, 20:35 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Fasi napsal:
No někdo tuším říkal že ho rodiče nepustěj ani když si půjčíme auto na místě. A opět opakuji že to je podle mě nejlepší možný řešení.


Ja vim a plne s tim souhlasim, ale co mam delat? Mozna by se to dalo ukecat, ale moc bych na to nesazel. A hlavne - nemusi bejt na puceni auta urcitej vek? Nebo spis minimalni doba po kterou vlastnis ridicak? Tusim ze v Recku to bylo min. 3 roky starej ridicak...

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 1. 11. 2005, 22:18 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




pujceni auta je jasny vec nechas jim tam solidni zalohu a tri roky ridicak tady mam akorat ja a to kurva dopici pojedete beze mne... Twisted Evil

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 2. 11. 2005, 06:54 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Sláva napsal:
Fasi napsal:
No někdo tuším říkal že ho rodiče nepustěj ani když si půjčíme auto na místě. A opět opakuji že to je podle mě nejlepší možný řešení.


Ja vim a plne s tim souhlasim, ale co mam delat? Mozna by se to dalo ukecat, ale moc bych na to nesazel. A hlavne - nemusi bejt na puceni auta urcitej vek? Nebo spis minimalni doba po kterou vlastnis ridicak? Tusim ze v Recku to bylo min. 3 roky starej ridicak...


No zkus se zeptat. Samozřejmě chápu že vás rodiče nechtěj pustit na tu dlouhou cestu do Slovinska, ale na druhou stranu by vás mohli pustit jezdit po Slovinsku tak 100km...Mě na tohle totiž navedla dokonce sama mamina
Jo s tím půjčením auta by mohla bejt komplikace, to mě nenapadlo...Ale 3 roky limit by nebyl problém, to auto by prostě půjčil Dalibor...

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 2. 11. 2005, 06:56 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Skwor napsal:
pujceni auta je jasny vec nechas jim tam solidni zalohu a tri roky ridicak tady mam akorat ja a to kurva dopici pojedete beze mne... Twisted Evil


No a Průser ho má taky, tak vidíš Wink

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 2. 11. 2005, 06:59 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Fasi napsal:
Skwor napsal:
pujceni auta je jasny vec nechas jim tam solidni zalohu a tri roky ridicak tady mam akorat ja a to kurva dopici pojedete beze mne... Twisted Evil


No a Průser ho má taky, tak vidíš Wink


Jo, ale motorku a my chceme auto...

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 2. 11. 2005, 16:00 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Twisted Evil ja auto nechci ale jak uz sem rek je mi to jedno pac tam stejne nebudu...

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Hlavní strana -> Akce -> Prázdniny 2006...:-) 
Strana 1, 2, 3  Další
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin