Odpovědět na téma
Hlavní strana -> Hudba, film & sport -> DĚS
DĚS
Zasláno: 4. 12. 2004, 10:37 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Tak tady na netu prohlizim nejake hitparady...-objevuje se mi skvela nabidka na roztrideni do skupin podle zanru takze vzhledem k svym zajmum okamzitë nachazim napis Rock a klikam!-vse v poho nabehne to tam a koukam-seznam ma tri listy podle abecedy!-na prvni strance nic co by me mohlo zajimat jen koukam co to je za skupinu ty Chinaski ze se to radi do Rocku?-to nemuze bejt ta skupina co se hraje v radiich a v TV a vsichni to chvalej to prece neni zadnej rock!-tim padem by me zajimalo kterej picuz tohle posrany rozdeleni udal, ze na posledni strance sem nasel Skwory! ale jestlize sou Chinaski rock pak Skwor musej bejt hotovej blackmethal! Twisted Evil Potom nebudu mluvit o tom kam by se radila treba skupina Torr Twisted Evil Kazdopadne me nasrali radit skwory do stejneho zanru jako chinaski! Evil or Very Mad Neb da se rict akorat "nic neni jako driv" nebo "zivot je jen prohra podelana!"-co z toho asi bude rock?-neb sem "nasranej a nebezpecnej" nebo radsi "silny rocnik xx"(nejak mi vypad... Rolling Eyes ) I hate pop! I love rock and methal! Very Happy Tak tedy "go satane go!"
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Hlavní strana -> Hudba, film & sport -> DĚS 
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin