Odpovědět na téma
Strana Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Hlavní strana -> Počítače & internet -> Viry
Zasláno: 14. 11. 2004, 19:01 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Jedním slovem WOW!

Jsou veci mezi nebem a zemí, na které lidský mozek prostě nestačí. Ty seš jedna z nich Wink .

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 20:25 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Sláva napsal:
Jedním slovem WOW!

Jsou veci mezi nebem a zemí, na které lidský mozek prostě nestačí. Ty seš jedna z nich Wink .
Ale hovno ja sem jen mimo a uplne v prdeli!
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:01 Odpovědět s citátem
denny
kojenec

kojenec
 
Založen: 19. 05. 2004
Příspěvky: 10




ahoj Very Happy
nediv se ze mas windy hned zavirovany. za 1: pri instalaci windu mas mit sit odpojenou a po spusteni nainastalovat min SP1 a antivir, pak uz pripojis sit a ses aspon trochu v bezpeci. za 2: by si mel zakazat automatickou aktualizaci kvuli blastru...po pripojeni na net by prvni veci mely byt aktualizace antiviru a stahnuti zaplat...to je zakladni minimum po instalaci.. Laughing
jak sem ti rikala, nestabilita a zadelanost windows je chyba uzivatele.. Wink
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:05 Odpovědět s citátem
denny
kojenec

kojenec
 
Založen: 19. 05. 2004
Příspěvky: 10




a kdyz uz je rec o virech, tak co mate a doporucujete za antiviry??
ja mam nod32, ale ted je to tezky shanet kody, tak shanim neco stejne dobryho
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:14 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




denny napsal:
ahoj Very Happy
nediv se ze mas windy hned zavirovany. za 1: pri instalaci windu mas mit sit odpojenou a po spusteni nainastalovat min SP1 a antivir, pak uz pripojis sit a ses aspon trochu v bezpeci. za 2: by si mel zakazat automatickou aktualizaci kvuli blastru...po pripojeni na net by prvni veci mely byt aktualizace antiviru a stahnuti zaplat...to je zakladni minimum po instalaci.. Laughing
jak sem ti rikala, nestabilita a zadelanost windows je chyba uzivatele.. Wink
Tak za prvi pri prvni instalaci sem byl stastnej jak blecha ze sem to dokazal dat jaztakz dohroma a ziskal sem tim zkusenosti ke druhe instalaci druho instalaci sem pak proved se SP2 pak sem instnul antivir a ad-aware a firewola (ten je v SP2 asi uz v zakladu... -tak mam asi 2...) to vse neaktualizovany-prvni co sem udal po pripojeni na sit byla aktualizace antiviru ad-awaru dale firewola a windows no a to je asi tak vsechno-jeste mi tady slava poslal dva zabezpecovaci programy proti blastrum ktery sem jeste nezacal pouzivat...
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:21 Odpovědět s citátem
denny
kojenec

kojenec
 
Založen: 19. 05. 2004
Příspěvky: 10




a tohle ti vydrzelo, ne??..ja sem to taky neznala,ale hned co se to dovis to chce totalne vycistit a zavist opatreni.
nesnasim lidi co nadavaj na Windows a pri tom vedej hov.. a muzou si za to sami. tim nechci rict ze by si mezi ne patril Smile
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:22 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




denny napsal:
a kdyz uz je rec o virech, tak co mate a doporucujete za antiviry??
ja mam nod32, ale ted je to tezky shanet kody, tak shanim neco stejne dobryho
pouzivame avast-melo byt to byt zdaca na netu a pro domaci pouziti zdarma...-vysledek je pak takovej ze je to lepsi nez trial AVG ktere my nic nenachazelo...-jiny porovnani ti dat nemuzu pac znas me zkusenosti slava rikal ze myval nortna a ten ze prej taky nic nehlasil...dal avasta a pak mu to taky jelo...
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:26 Odpovědět s citátem
denny
kojenec

kojenec
 
Založen: 19. 05. 2004
Příspěvky: 10




Avast je dobrej, ale ma mouchy..nod je lepsi, jen kdyby nebylo tech kodu,kdyz ho mas na cerno Smile
Norton hrozne zatezuje system cimz ho i spomaluje.
O AVG nemluve, je sice free, ale nic moc. Proste musim hledat a vybirat..
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:29 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




denny napsal:
a tohle ti vydrzelo, ne??..ja sem to taky neznala,ale hned co se to dovis to chce totalne vycistit a zavist opatreni.
nesnasim lidi co nadavaj na Windows a pri tom vedej hov.. a muzou si za to sami. tim nechci rict ze by si mezi ne patril Smile
Nechapu jak sem moh sedet za tebou... no a pak jeste parktrat v hospodach... -si me asi neznala...ale je pravda ze ja jim moc nenadavam ja si z nich jen delam bzundu... -jinak tohle drzi ale ted sem chytil prvniho-jinak uz si neztezuju-vono kdyz ma clovek trvalej net tak si muze lecos dovolit...(tuhle vetu slava necti nebo budes nadavat! Twisted Evil )
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 11. 2004, 21:33 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




denny napsal:
Avast je dobrej, ale ma mouchy..nod je lepsi, jen kdyby nebylo tech kodu,kdyz ho mas na cerno Smile
Norton hrozne zatezuje system cimz ho i spomaluje.
O AVG nemluve, je sice free, ale nic moc. Proste musim hledat a vybirat..
zatim jedinou mouchou co sem u avastu zjistil je doba testu-tech mejch 10GB co ted mam plnejch to prohlizi asi pul hodky...ale je fakt ze jestli nejaky viry neobjevil tako nich nemuzu vedet...
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 17. 11. 2004, 11:01 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Teda, koukam, ze ste se tady rozjeli! Ja bych jenom doplnil, ze na rozdil od Prusera s virama zatim problemy nemam (i kdyz nahodou Pruser si myslim ze ma docela zabezpecenej komp Very Happy ), pac mojo internetova ochrana se sklada z: 1x antivir Avast 4.1 Home, 2x firewall (WinXP a Kerio), 2x antispyware (Ad-Aware a Spyware Blaster), 1x antidialer, 1x hijackblaster, SP2 s nejnovejsima aktualizacema vcetne SP3 pro Office, zaplaty pro IE a mozna jeste par dalsich veci, na ktery sem zapomnel. A ted to nejlepsi: i pres takhle zabezpecenej komp ho mam nefunkcni, pac po instalaci WMPlayeru 10 se mi kompletne zhroutil system (mozna za to moh i ten 3D Mark 05, nevim) a nejde ani nouzovej rezim. Takze me asi vazne nas***, jestlli to budu muset naformatoval a zabezpecovat znova Evil or Very Mad ...

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 18. 11. 2004, 21:18 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Nekdy me to vazne jebe kdyz pomyslim na tu pohodu, kdyz nam forum fungovalo na sto procent a ja nemel problemy s nacitanim!-tak s tim slava neco udelej! Twisted Evil -jinak preju hodne stesti v zabezpecovani novych widlich...-stejne vidis zes nakonec musel dat na me zkusenejsiho a chytrejsiho uzivatele!
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 18. 11. 2004, 22:14 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Co znamena slovo gymplak u meho mena?-to je trosek divny...-to sme v ¨zasranejch zsv nebrali ze je starsi skolak a pak gymplak co to na me kujes pico!

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 21. 11. 2004, 17:47 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Skwor napsal:
Nekdy me to vazne jebe kdyz pomyslim na tu pohodu, kdyz nam forum fungovalo na sto procent a ja nemel problemy s nacitanim!-tak s tim slava neco udelej! Twisted Evil -jinak preju hodne stesti v zabezpecovani novych widlich...-stejne vidis zes nakonec musel dat na me zkusenejsiho a chytrejsiho uzivatele!


Hele, a co jako mam s tim delat? Mam si stezovat na webzdarma, ze i kdyz je to ZADARMO, melo by to jet na 100%? Simte, by me vy ...

A nebo mi muzes dat 30 000,- a ja to pustim na vlastnim serveru!

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 21. 11. 2004, 19:43 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Sláva napsal:
Skwor napsal:
Nekdy me to vazne jebe kdyz pomyslim na tu pohodu, kdyz nam forum fungovalo na sto procent a ja nemel problemy s nacitanim!-tak s tim slava neco udelej! Twisted Evil -jinak preju hodne stesti v zabezpecovani novych widlich...-stejne vidis zes nakonec musel dat na me zkusenejsiho a chytrejsiho uzivatele!


Hele, a co jako mam s tim delat? Mam si stezovat na webzdarma, ze i kdyz je to ZADARMO, melo by to jet na 100%? Simte, by me vy ...

A nebo mi muzes dat 30 000,- a ja to pustim na vlastnim serveru!

Kurva di do pice ja sem chtel bejt dneska slusnej ale ja se na to muzu totalne vyjebat kdyz to tady vidim tak je to uplne na picu tak si tech 30 000 vyser a mas na to hned a muzes si to klidne zavist na sto procent i bez meho posraneho sponzoringu!

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Hlavní strana -> Počítače & internet -> Viry 
Strana Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin