| Zasláno: 15. 6. 2004, 19:41 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| Sláva napsal: | | Skwor napsal: | | lidi aktualita-na 90% nejedu na vylet-mate radost?(nepiste ze ne...) |
No to si delas pr*** !!!
Ale některé to možná potěší. Nevím sice koho, ale někoho možná jo. A copak, jedete k moři ? |
coo???ty me chces nasvat ze prusere???
jooo,ja uz vim,chces mi zkazit naladu po ty franine...ze jo?? |
|
|
|
|
| Zasláno: 16. 6. 2004, 18:41 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Joey napsal: | | Sláva napsal: | | Skwor napsal: | | lidi aktualita-na 90% nejedu na vylet-mate radost?(nepiste ze ne...) |
No to si delas pr*** !!!
Ale některé to možná potěší. Nevím sice koho, ale někoho možná jo. A copak, jedete k moři ? |
coo???ty me chces nasvat ze prusere???
jooo,ja uz vim,chces mi zkazit naladu po ty franine...ze jo?? |
To byl ale blbej vtip, Prusere...a jestli nebyl tak me nastves...
Jedete do Holandska, nebo co?  |
|
|
|
|
| Zasláno: 16. 6. 2004, 19:37 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
Vase reakce sou presne opacne nez sem cekal...-ste me tam chteli zabit nebo proc vam to tak vadi?-jinak se jede do chorvatska-moc se mi tam nechce ale z principu to proste musim udelat-ale posledni dobou se mi nechce delat vubec nic...-proste mam chut si lehnout pred televizi sledovat fotbal a spat... -proste aktivni pruser... |
|
|
|
|
|