| Zasláno: 25. 5. 2004, 14:08 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Joey napsal: | | Sláva napsal: | | Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
2???to mas takovou spotrebu nebo hodlas nekoho zabit??? |
Sarko, jeden bere pro sebe a druhej na tebe  |
|
|
|
|
 | |  |
| Zasláno: 25. 5. 2004, 20:52 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| Fasi napsal: | | Joey napsal: | | Sláva napsal: | | Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
2???to mas takovou spotrebu nebo hodlas nekoho zabit??? |
Sarko, jeden bere pro sebe a druhej na tebe  |
Hele,Fasi,rekla bych,ze ty jakozto velmi hubena se tam taky vejdes  |
|
|
|
|
 | |  |
| Zasláno: 26. 5. 2004, 19:33 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
| Joey napsal: | | denny napsal: | Ahojda lidi...Pruser mi rekl ze se mam zaregistrovat a pomoct vam to tu rozjet... ...tak jen doufam ze vam to nevadi
muzu se jen zeptat kam jedete??my pojedem na Pecku na posledni tri mozna ctyri dny skoly....
Dominika  |
Ahoooooj!!!!!!!!!!!!! jasne ze nam to nevadi,ale Prusera neposlouchej
eee,kam to vlastne jedem???joo,to uz sem nejak zapomnela....  |
Hele nevodrazuj posledni osobu ktera mi jeste vobcas nekdy neco uveri...  |
|
|
|
|
 | |  |
| Zasláno: 26. 5. 2004, 19:41 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
| Joey napsal: | | Fasi napsal: | | Joey napsal: | | Sláva napsal: | | Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
2???to mas takovou spotrebu nebo hodlas nekoho zabit??? |
Sarko, jeden bere pro sebe a druhej na tebe  |
Hele,Fasi,rekla bych,ze ty jakozto velmi hubena se tam taky vejdes  |
Holky nebojte ja dyztak vemu taky!(pro vas se vzdycky najde...)  |
|
|
|
|
 | |  |
| Zasláno: 29. 5. 2004, 16:34 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Skwor napsal: | | Joey napsal: | | Fasi napsal: | | Joey napsal: | | Sláva napsal: | | Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
2???to mas takovou spotrebu nebo hodlas nekoho zabit??? |
Sarko, jeden bere pro sebe a druhej na tebe  |
Hele,Fasi,rekla bych,ze ty jakozto velmi hubena se tam taky vejdes  |
Holky nebojte ja dyztak vemu taky!(pro vas se vzdycky najde...)  |
Ty ses taaaak hodnej  |
|
|
|
|
 | |  |
| Zasláno: 30. 5. 2004, 20:56 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
| Fasi napsal: | | Skwor napsal: | | Joey napsal: | | Fasi napsal: | | Joey napsal: | | Sláva napsal: | | Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
2???to mas takovou spotrebu nebo hodlas nekoho zabit??? |
Sarko, jeden bere pro sebe a druhej na tebe  |
Hele,Fasi,rekla bych,ze ty jakozto velmi hubena se tam taky vejdes  |
Holky nebojte ja dyztak vemu taky!(pro vas se vzdycky najde...)  |
Ty ses taaaak hodnej  |
Fasi na tebe vzdycky... |
|
|
|
|
| Zasláno: 1. 6. 2004, 20:27 |
|
|
| denny |
| kojenec |


|
| |
| Založen: 19. 05. 2004 |
| Příspěvky: 10 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
Zderaz??to je kde??
kdy teda jedete?
my jedem do chatek. ja jen jeste nevim s kym budu spat. hrozi mi ze to bude ucitelka....  |
|
|
|
|
| Zasláno: 2. 6. 2004, 14:26 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
Zderaz je na Vysočině a jedeme poslední čtvrtek, pátek a možná sobotu před vysvedčením.
Vidíš, já budu mít nejspíš ve stanu Pepu ... |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 2. 6. 2004, 15:20 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| Sláva napsal: | Zderaz je na Vysočině a jedeme poslední čtvrtek, pátek a možná sobotu před vysvedčením.
Vidíš, já budu mít nejspíš ve stanu Pepu ... |
No denny,uznej ze to je fakt horsi  |
|
|
|
|
| Zasláno: 4. 6. 2004, 12:49 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
Pro Pepu, nebo pro mě ? |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 4. 6. 2004, 15:15 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| Sláva napsal: | Pro Pepu, nebo pro mě ? |
a vis ze ani nevim.... |
|
|
|
|
| Zasláno: 4. 6. 2004, 16:23 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Joey napsal: | | Sláva napsal: | Pro Pepu, nebo pro mě ? |
a vis ze ani nevim.... |
Maro, ale uznej, kdy budes mit prilezitos spat pod spolecnou strechou s tak atraktivnim chlapcem jako je Pepa, jez nosi fesnou celenku A ma dokonce IQ Tykve  |
|
|
|
|
| Zasláno: 4. 6. 2004, 20:29 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
No, ono mit IQ Tykve neni k zahozeni  |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 13. 6. 2004, 19:51 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
| lidi aktualita-na 90% nejedu na vylet-mate radost?(nepiste ze ne...) |
|
|
|
|
| Zasláno: 13. 6. 2004, 20:46 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
| Skwor napsal: | | lidi aktualita-na 90% nejedu na vylet-mate radost?(nepiste ze ne...) |
No to si delas pr*** !!!
Ale některé to možná potěší. Nevím sice koho, ale někoho možná jo. A copak, jedete k moři ? |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
|