| Zasláno: 12. 5. 2004, 20:49 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
| Tak co: na dva, nebo tři dny? |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 13. 5. 2004, 15:16 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
tot otazkaaaaaaaaa...klidne na tri ne?!!  |
|
|
|
|
| Zasláno: 16. 5. 2004, 20:44 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
| Cim dyl tim lip...-ale treba tam nebudu... |
|
|
|
|
| Zasláno: 16. 5. 2004, 20:56 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| Skwor napsal: | | Cim dyl tim lip...-ale treba tam nebudu... |
ach boze....du se zabit |
|
|
|
|
| Zasláno: 17. 5. 2004, 13:05 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
Jo presne, cim dyl tim lip...a bez Prusera jeste lip  |
|
|
|
|
| Zasláno: 17. 5. 2004, 13:07 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Joey napsal: | | Skwor napsal: | | Cim dyl tim lip...-ale treba tam nebudu... |
ach boze....du se zabit |
Huraaaa  |
|
|
|
|
| Zasláno: 18. 5. 2004, 07:08 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
Ano, vděčné téma Průser
Co se týče mně, já bych klidně odjel ve středu odpoledne a vrátil se v sobotu  |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 18. 5. 2004, 19:08 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Sláva napsal: | Ano, vděčné téma Průser
Co se týče mně, já bych klidně odjel ve středu odpoledne a vrátil se v sobotu  |
Nevím jestli nám to téma samo o sobě bude vděčné....
Každopádně naprostej souhlas, středa až sobota. |
|
|
|
|
| Zasláno: 19. 5. 2004, 20:00 |
|
|
| denny |
| kojenec |


|
| |
| Založen: 19. 05. 2004 |
| Příspěvky: 10 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
Ahojda lidi...Pruser mi rekl ze se mam zaregistrovat a pomoct vam to tu rozjet... ...tak jen doufam ze vam to nevadi
muzu se jen zeptat kam jedete??my pojedem na Pecku na posledni tri mozna ctyri dny skoly....
Dominika  |
|
|
|
|
| Zasláno: 19. 5. 2004, 20:04 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
Pruser vecny tema a co z toho chudak ten kluk ma ?-jeste ze ho neznam...  |
|
|
|
|
| Zasláno: 20. 5. 2004, 13:39 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| denny napsal: | Ahojda lidi...Pruser mi rekl ze se mam zaregistrovat a pomoct vam to tu rozjet... ...tak jen doufam ze vam to nevadi
muzu se jen zeptat kam jedete??my pojedem na Pecku na posledni tri mozna ctyri dny skoly....
Dominika  |
Ahoooooj!!!!!!!!!!!!! jasne ze nam to nevadi,ale Prusera neposlouchej
eee,kam to vlastne jedem???joo,to uz sem nejak zapomnela....  |
|
|
|
|
| Zasláno: 21. 5. 2004, 12:56 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 22. 5. 2004, 17:44 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirakem  |
|
|
|
|
| Zasláno: 23. 5. 2004, 18:13 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
| Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 23. 5. 2004, 21:55 |
|
|
| Joey |
| gymplák |


|
| |
| Založen: 24. 04. 2004 |
| Příspěvky: 151 |
|
|
|
 |
 |
 |
|
| Sláva napsal: | | Fasi napsal: | | Sláva napsal: | No jedeme tam, kam jsme meli jet, tzn. do Zderazu (Vysočina). Po stan . |
No Maro ja bych se nesmala, kdyz si vzpomenes s kym pod tim stanem budes, tak bych radsi spala pod sirake  |
Rikam snad, ze s sebou potahnu stan? Vzdyt staci spacak a dva igelitovy pytle na odpadky a muzes jet!  |
2???to mas takovou spotrebu nebo hodlas nekoho zabit??? |
|
|
|
|
|