| Zasláno: 6. 10. 2005, 15:16 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
tak co si myslite o pivnim bobrikovi? (jo ted sem se docet ze to tam kdosi zvlad.. ) |
|
_________________ Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...
PEKLO JE RAJEM...
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost!  |
|
|
|
| Zasláno: 6. 10. 2005, 19:43 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Skwor napsal: | tak co si myslite o pivnim bobrikovi? (jo ted sem se docet ze to tam kdosi zvlad.. ) |
myslim prusere, ze mas cim dal blbejsi napady |
|
_________________ Pojdte spachat nejakou spatnost  |
|
|
|
| Zasláno: 6. 10. 2005, 20:06 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
Myslim ze mi to vubec nevadi pac sem stejne cvok... ale tobe bych toho bobra upravil na ferneta bez bliti...  |
|
_________________ Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...
PEKLO JE RAJEM...
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost!  |
|
|
|
| Zasláno: 6. 10. 2005, 21:31 |
|
|
| Mechov |
| batole |


|
| |
| Založen: 19. 04. 2005 |
| Příspěvky: 16 |
| Bydliště: Mechov |
|
|
 |
 |
 |
|
volovina jako vzdycky,na co by Pruser neprisel  |
|
_________________ Méééééééééchov |
|
|
|
| Zasláno: 6. 10. 2005, 22:46 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
Ach jo, vazne te to jeste nepreslo? Ty delas, jak kdybys fakt toho bobrika chtel ziskat... Ale chtel bych te vazne videt  |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 7. 10. 2005, 13:57 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
me to jenom strasne pobavilo!-proste z toho mam vanoce!-dle meho je to ten nejgenialnejsi bobrik co existuje! taky bych se chtel videt...  |
|
_________________ Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...
PEKLO JE RAJEM...
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost!  |
|
|
|
|