Odpovědět na téma
Hlavní strana -> Akce -> Prazdniny - kde litate, lidi?
Prazdniny - kde litate, lidi?
Zasláno: 12. 7. 2005, 11:20 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Nazdar vsichni! Tak co delate? Koukam, ze je tady pekny mrtwo... Sad
Mate nejaky humorny zazitky z prazdnin? Nebo aspon nejakej postreh?

Ja mam z Italie dva tykajici se dopravy: za prve, italove nemaj znacku Hlavni silnice, anebo ji vubec nepouzivaj. U vedlejsi je vetsinou stopka - taky ty sileny uzky ulicky, co by tam meli dat, tam bych nechtel delat ridicak ani za nic Wink . Za druhy - samej Ford Focus, fakt, krasne sme zapadli, i kdyz mame kombika, na kazdym parkovisti aspon jeden... (desne zajimavy, co ?) Jinak kam se hrabeme se svoji par blbejma dalnickama, at zije Rakousko i Italie, i kdyz je to pekne mastny... Z celejch 3300 km jsme jeli mimo dalnici jenom u nas a pak kousek v Italii z dalnice na misto. Holt cesky silnice se poznaj i poslepu Very Happy

Takze koukejte premoct lenost a taky sem neco napiste, my uz dneska zase jedeme na chalupu, tak se tady mejte!

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 14. 7. 2005, 22:12 Odpovědět s citátem
Megalenka
batole

batole
 
Založen: 12. 05. 2004
Příspěvky: 18




Hejhola lidicky,
tak ja jsem zase zpatky v civilizaci a napisu sem par pismenek:)
tak vybyste radi vedeli kde jsem byla a skym jo? Embarassed
No tak ja to teda prozradim. Prvni tyden prazdnin jsme s Tykvickou uspesne zdolali cesky veletok s nazvem Luznice. Takze trenink na tridni vodu jak ma byt, vsechno bylo bezvadny, slunce svitilo, voda tekla, jen jedno varovani,: Zastihl nas jeden den no proste ,slejvak 24 hodin nonstop, tyto dny zasadne nedoporucuji travit s 4 clennou rodinou ve stanu pro 3 a bez alkoholu, , ponorka nastva priblizne tak po pul hodine, jdete radsi na celej den do hospody jako my:) to je hned veselejc Very Happy. No a jinak tejden na chalupe vykrmna u babci, tot zatim me zazitky.Jinak pakuju a zejtra s Fasounem razime do Parize. Buh nas ochranuj!

PS: vim, ze sem to asi nepatri,ale nezapomente ze Kalkatou prazdniny nekonci, pak se jede jeste k nam natacet megafilm, paaa Mega
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 15. 7. 2005, 20:43 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




Jeee,ahoj lidičky...jo,takže...co ja dělám o prázdninách???...nic Sad ale nenudim se Very Happy koukam na filmy,na Přátele...jezdim na chalupu...ano,vysoce produktivní prázdniny...no,ale už jsem se dokonce i učila sem já to ale šikovná holka...noo nic,tak až zažiju neco ftipnyho,tak se zase ozvu...btw.druhá serie Přátel je fakt dooost ftipna Wink
Zobrazit informace o autorovi ICQ
USA
Zasláno: 19. 7. 2005, 17:46 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




Ahoj lidičky!Tak mam teda pro me velice milou povinnost vam oznamit,ze na svou zaoceanskou vypravu odjizdim 23.srpna a premistim se letadylkem samozrejme nejdrive do NY a pote na uuuuplne opacny konec a to do Californe do mesta Stackton,coz je jak jsme nasli nedaleko San Franciska toz to je zatim vse...jiz je cas udelat hacku papa Very Happy
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 23. 7. 2005, 11:20 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




ahoj ahoj ahoj...takze co delam ja?.....prvni tyden jsem byla s Mega na Luznici, ale to si prectete u ni....a od ty doby az do ted jsem tvrde pracovala v nejmenovane pojistovne Kooperativa...rovnala jsem v archivu smlouvy.....straaasne zazivna prace...vrele doporucuju, pokud se vam nedari usnout...tady by po pul hodine zachrapl snad kazdej....no, pak mi ale po tydnu prisel pomahat uplne vybornej typek, takovej afrous...a tak jsem celou dobu poslouchala zazitky ze stopovani a jejich hulicskych slavnostia bylo to uplne vyborny....jejda, taky se nam podarilo pravidelne kazdej den rozbit kopirku....ale ja za to nemuzu...ja jsem prece talent na techniku:))))..no popovidam o tom osobne, pac to bych jinak popsala asi padesat megatisic tadytech stranek...taaak, ted budu na naky oslave egonovejch dvacetin a pak jedu opet s Mega na kola, nekam ke Dvoru Kralove.....jejda ja jsem ale sportak....no a pak uz prvniho odjizdim do Skotska, kde pobudu az do nevim kdy, snad se vratim na Kalkatu....budu se snazit posilat postrehy...teda je jasny, ze prvni, co pro vas zjistim bude, jestli fakt nic nenosi pod tou sukni.....jo, snad nam tam taky vyjde nejaka prace, ale to fakt nevim....takze se zatim mejte krasne....uzijte si vodu a hlavne se tam nikdo neutopte....jestli se nekdo utopi, tak az prijedu, tak zbytek umlatim, ze ho nazachranili...chaa, to ja ale plan...tak ahoooj Tykvinka Very Happy
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 25. 7. 2005, 14:50 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




kurva doprdele ted uz me to sere uplne maximalne!takze napisu totez co pred chvili az na to ze ted uz mam 3 aktualni zkurveny zazitky napisu o dvou pac ten treti me tak se ze by se nevodesral ani kdybych to sem napisal!

Takze sem si dnes dosel pro tu zkurvenou kreditku co by me mela opravovat k rizeni takovejch tech velkej sirokejch prehratejch nemotornejch a zatuchlejch plechovek a silnejsich dvou kol...Prijdu tam cekam frontu jak kokot koukam na blondatou prej mladou pani (50) ktera jak jinak byla totalne blba...(smal bych se pod vousy kdybych si je vcera nevoholil...)Takze se kralovsky bavim ani snad nevim proc zivam a v duchu nadavam a proklinam....Koukam na dvere a na nich je cislo 11!..tak ted uz chapu ten minulej pruser proc se musel stat tak snad mam uz vybrano!-jiste hovno sem si vybral!-vejdu dovnitr pul hodky tam cekam baba tam neco koume a podivne se mraci! Exclamation nevim jak je to mozny ale vytusil sem ze je neco spatne...(mozna diki tomu ze sem tam stal pul hodky ze?... Twisted Evil )Nasledne de ke mne a u prepazky v mistnosti cislo 11 v magistratu v Pcich mi vysvetluje ze tam za ty posrany tri tejdny udali ridicak s chybou takze mi to teda jako da ze na tom muzu jezdit ale za dva tejdny tam mam dojit znova a vyzvednout si uz ten pravej jedinej kterej bude doprdele konecne dobre!Jo takze uz muzu ridit tu nudnou plechovou ohradku...

Muj druhej zkurvenej zazitek:Nez sem stih vsechno vypovedet a napsat tak tam hazim smajlika nemam to zkopceny a vsechno se mi to smazalo kurva to me tak nasralo!

Prosim admina aby necenzuroval mou slohovku pc sem si na ni dal opravdu zazelet a vymazanim udajne nevhodnych vyrazu by vzniklo akorat tak totalne nesrozumitelny hovno!

Jinak vam nechci kazit prazdniny svymi zkurvenymi zazitky takze uz drzim hubu jako hrob...Takze se mejte at kurva nepochcipaj ryby na vode!


NA KONCI VLCI PRESTANOU VIT...

Kurva sem se rozepsal!

Thats all...
Se la mort... Twisted Evil

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 26. 7. 2005, 15:00 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Tak te pekne vitam mezi plechovkarema! Je videt, ze ti ten ridicak evidentne nechteli dat. Jako bys neznal cesky urady! Very Happy Jinak se pripravuj na vodu, pac asi pojedes se mnou . Uz mam objednany dve vesty (pro sebe). Bude to docela prdel, pac jak se snesou dve ruzny zivotni prostredi (zeme/vzduch, rozumej silnice/nebe) na tretim (voda), si nedokazu predstavit...

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 26. 7. 2005, 15:09 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Kurva ja se na to muzu vysrat doprdele!-plechovkach na vode s pilotem-antimotorkarem...! Se na to asi vyseru kurva! Evil or Very Mad Nejradsi bych vodjel na mlady nekam doprdele jenze me nechtej pustit!

P.S.Mamu a tatu si nevyberes...

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 27. 7. 2005, 12:10 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Skwor napsal:
Kurva ja se na to muzu vysrat doprdele!-plechovkach na vode s pilotem-antimotorkarem...! Se na to asi vyseru kurva! Evil or Very Mad Nejradsi bych vodjel na mlady nekam doprdele jenze me nechtej pustit!

P.S.Mamu a tatu si nevyberes...


Teda prusere, ja sem snad fakt hodim nejakej filtr! Jinak na ty vode to fakt bude vo hubu s tebou, pocitas doufam s tim, ze celou cestu poplaves, pac te po 50 metrech vyhodim z lodi, az zacnes kroutit padlem a "pridavat plyn"? Very Happy

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 27. 7. 2005, 13:18 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Sláva napsal:
Skwor napsal:
Kurva ja se na to muzu vysrat doprdele!-plechovkach na vode s pilotem-antimotorkarem...! Se na to asi vyseru kurva! Evil or Very Mad Nejradsi bych vodjel na mlady nekam doprdele jenze me nechtej pustit!

P.S.Mamu a tatu si nevyberes...


Teda prusere, ja sem snad fakt hodim nejakej filtr! Jinak na ty vode to fakt bude vo hubu s tebou, pocitas doufam s tim, ze celou cestu poplaves, pac te po 50 metrech vyhodim z lodi, az zacnes kroutit padlem a "pridavat plyn"? Very Happy

A di doprdele s filtrama!-jedine od K&K ty sou dobre pruchozi a zvysujou vykon... Laughing Hej tak ja jako sem pocital s tm ze kdyz jedu s tebou tak si padlo neberu...-Radsi odmontuju z ramu riditka a motor at to mam se zvukem a vuni!-a kdyz na me budes hodnej tak vezmu i tlumic vejfuku abys nebyl cernej... Razz
P.S.Mamu a tatu si nevyberes...

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
kde litam?nikde,proc?...
Zasláno: 29. 7. 2005, 18:49 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




VEDRO!!!!
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Re: kde litam?nikde,proc?...
Zasláno: 29. 7. 2005, 18:54 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Joey napsal:
VEDRO!!!!

Pac vetsina lidi o prazdninach lita vsude mozne ikdyz bez Hayabusi to neni vono... Twisted Evil

_________________
Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...Smile
PEKLO JE RAJEM... Twisted Evil
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Re: kde litam?nikde,proc?...
Zasláno: 30. 7. 2005, 19:04 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Joey napsal:
VEDRO!!!!


Cet sem na to dobrou hlasku: "Teplousi si davaj venku rande. Nic proti teplousum"

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 31. 7. 2005, 21:20 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




ahoj ahoj ahoj......tak jsem si myslela, jak vsichni odjedete na vodu a ted koukam, ze jste jeste vsichni tady.....tak ale honem tam, at mate o cem vypravet......to ja odjezd neodkladam....takze uz mam zabalino a zitra frcim do Skotska, zacinam se toho trochu bat, pac s mym orientacnim smyslem se ztratim uz v Praze na nadrazi...natoz pak nekde v Londyne pri prestupu...ale snad to pujde...kdyz se dlouho nebudu ozyvat, tak se to asi nepovedlo a nebo me nekdo sejmul v metru........jinak vcera jsem jeste byla na festaku ve Studnici,s Harrym a dalsima lidmama a bylo to uplne uuuzasny....moc pekny, ani jsem malem nezaregistrovala, ze je nejaka bourka..az kdyz zacaly chodit zpravy, jestli zijem, tak koukam, ze se blejska a prsi....pac to tam bylo kryty, tak sem si toho nevsimla..to abyste si nemysleli, ze sem byla nejako ozrata, ze si ani nevim, ze stojim v desti........no takze ja si jdu udelat nejaky jidlo na cestu a vy se mejte krasne.....ahoj Tykvinka Very Happy

jeste jsem si vzpomnela, ze se s vama asi do konce prazdnin neuvidim, teda jako mozna jo, ale neni to tak jisty, tak vam musim napsat jeste jednu informaci....mozna jsem vam uz nekdy rikala, jak jezdime s nasima na Helfstyn...hrad na morave, kousek od Lipnika....no a tam pres vikend bydlime a opravujeme ho a vecer hrajeme soft a letos by mel byt jeste volejbel na nadvori a je to tam moc pekny, tak me napadlo, jestli byste tam letos nechteli jet se mnou, pac mista tam je hrozne moc-spi se ve vezi, nebo na hradbach...no a bylo by to uz ten prvni vikend v zari...tusim ze to je tretiho nebo nejak tak, ale nevim......vic o tom bude vedet mega, takze kdyztak dotazy na ni...tak o tom nejako popremejslejte...dik, ahoj
Zobrazit informace o autorovi
Hlavní strana -> Akce -> Prazdniny - kde litate, lidi? 
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin