| Zasláno: 30. 7. 2005, 19:05 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
Svobodova...
Co vy na to? Mazec, co?  |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 30. 7. 2005, 21:41 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
mazec jako svin!-proste husty...  |
|
_________________ Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...
PEKLO JE RAJEM...
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost!  |
|
|
|
| Zasláno: 30. 7. 2005, 22:55 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
Nooo, sem na to hooodne zvedavej. Ale kazdopadne "Fanatickej Madar" dost utrel hubu  |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
|