Odpovědět na téma
Strana Předchozí  1, 2, 3
Hlavní strana -> Akce -> 28.-31.
Zasláno: 13. 10. 2004, 13:27 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Joey napsal:
Skwor napsal:
sarko moc to s tim pitim neprehanej!-tentokrat by sis to uklizela sama... Twisted Evil Jinak pecivo se da dat taky do mrazaku...


Haha...Prusere,nejedes,nebuzeruj ...to si myslis,ze mame tak velkej mrazak?naivko


Nejedes, nezeres . Ale co si myslis, ze potahneme metrak peciva?

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 13. 10. 2004, 16:28 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Mi chces rict ze mi tady odriznes zasobovani nebo co? -tak to sem na tebe zvedavej ty profiku... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 13. 10. 2004, 16:58 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




[quote="Sláva"]
Joey napsal:
Skwor napsal:
sarko moc to s tim pitim neprehanej!-tentokrat by sis to uklizela sama... Twisted Evil Jinak pecivo se da dat taky do mrazaku...


Haha...Prusere,nejedes,nebuzeruj ...to si myslis,ze mame tak velkej mrazak?naivko


Nejedes, nezeres . Ale co si myslis, ze potahneme metrak peciva? ?
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 10. 2004, 13:04 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




[quote="Joey"]
Sláva napsal:
Joey napsal:
Skwor napsal:
sarko moc to s tim pitim neprehanej!-tentokrat by sis to uklizela sama... Twisted Evil Jinak pecivo se da dat taky do mrazaku...


Haha...Prusere,nejedes,nebuzeruj ...to si myslis,ze mame tak velkej mrazak?naivko


Nejedes, nezeres . Ale co si myslis, ze potahneme metrak peciva? ?
tak se mi nejak straci smysl...-kazdopadne ten metrak neni zas tolik kdyz vas na to bude tak moc...
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 10. 2004, 18:11 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




[quote="Skwor"]
Joey napsal:
Sláva napsal:
Joey napsal:
Skwor napsal:
sarko moc to s tim pitim neprehanej!-tentokrat by sis to uklizela sama... Twisted Evil Jinak pecivo se da dat taky do mrazaku...


Haha...Prusere,nejedes,nebuzeruj ...to si myslis,ze mame tak velkej mrazak?naivko


Nejedes, nezeres . Ale co si myslis, ze potahneme metrak peciva? ?
tak se mi nejak straci smysl...-kazdopadne ten metrak neni zas tolik kdyz vas na to bude tak moc...


Ehm,neres to,nepatrej po tom,ja tam totiz neco napsala a pak to vymazala a nako tak jako odeslala,tudiz,no to je fuk....tak od tech tak moc odecti me,pac ja pecivo stejne nejim....
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 14. 10. 2004, 20:33 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Mozna nejis ale nyst ho muzes...(alspon trochu...-vim ze tva zada ti mmoc nedovoli... Confused )
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Chalupa!!!
Zasláno: 18. 10. 2004, 15:57 Odpovědět s citátem
Joey
gymplák

gymplák
 
Založen: 24. 04. 2004
Příspěvky: 151




Hele,lidičky,jelikož nejdu v patek do skoly...ale pst!!! Very Happy tak bych se uz rada dohodla presne na tu chalupu,pac nasi tam o vikendu povezou naky to jidlo,tak abych vedela kdo pojede a taky se chci domluvit kdy pojedem,jako casove...ale to tolik nespecha...takze do stredy popr do ctvrtka si rozmyslete i co chcete koupit a dejte mi vedet... Exclamation
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Re: Chalupa!!!
Zasláno: 19. 10. 2004, 13:42 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Joey napsal:
Hele,lidičky,jelikož nejdu v patek do skoly...ale pst!!! Very Happy tak bych se uz rada dohodla presne na tu chalupu,pac nasi tam o vikendu povezou naky to jidlo,tak abych vedela kdo pojede a taky se chci domluvit kdy pojedem,jako casove...ale to tolik nespecha...takze do stredy popr do ctvrtka si rozmyslete i co chcete koupit a dejte mi vedet... Exclamation
Ja chci koupit Hondu VFR800 -dik
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 23. 10. 2004, 16:04 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Hm tak to se mnou Sarko nevypada moc dobre-v utery mam trenink od 4 priblizne do 6h a ve ctvrtek hrajem vod dvou takze musim bejt v 1 tam takze musim domu tak na 12h Confused Jo kdybs mi koupila tu VFR tak je to v poho... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Zasláno: 23. 10. 2004, 17:55 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Skwor napsal:
Hm tak to se mnou Sarko nevypada moc dobre-v utery mam trenink od 4 priblizne do 6h a ve ctvrtek hrajem vod dvou takze musim bejt v 1 tam takze musim domu tak na 12h Confused Jo kdybs mi koupila tu VFR tak je to v poho... Twisted Evil

A je, Pruser se naucil davat sem obrazky!

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 23. 10. 2004, 19:58 Odpovědět s citátem
Skwor
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 363
Bydliště: Pce




Sláva napsal:
Skwor napsal:
Hm tak to se mnou Sarko nevypada moc dobre-v utery mam trenink od 4 priblizne do 6h a ve ctvrtek hrajem vod dvou takze musim bejt v 1 tam takze musim domu tak na 12h Confused Jo kdybs mi koupila tu VFR tak je to v poho... Twisted Evil

A je, Pruser se naucil davat sem obrazky!
prusera jenom napadlo ze by bylo dobry vedet o cem se mluvi a jelikoz si myslim zetechnicke udaje by tu byly na hovno tak sem sem hodil rovnou foto... Twisted Evil (jo dneska sem ji videl! ta je evidentne po prvnim prechodu... Twisted Evil )
Zobrazit informace o autorovi ICQ
Hlavní strana -> Akce -> 28.-31. 
Strana Předchozí  1, 2, 3
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin