| Zasláno: 22. 9. 2004, 20:38 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
Lidi slyseli ste nekdy vetsi pi**viny nez je komunikacni kanalizace komunikator a komunikant?-ja ne...(mozna je to jen tim ze neposloucham sam sebe... ) |
|
_________________ Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...
PEKLO JE RAJEM...
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost!  |
|
|
|
| Zasláno: 23. 9. 2004, 17:36 |
|
|
| Sláva |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 14. 03. 2004 |
| Příspěvky: 314 |
| Bydliště: Kousek od Rainbow Lake... |
|
|
 |
 |
 |
|
| Skwor napsal: | Lidi slyseli ste nekdy vetsi pi**viny nez je komunikacni kanalizace komunikator a komunikant?-ja ne...(mozna je to jen tim ze neposloucham sam sebe... ) |
Moje rec!!! |
|
_________________ Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...
Vzduch je naše moře |
|
|
|
| Zasláno: 25. 9. 2004, 10:47 |
|
|
| Fasi |
| expert |


|
| |
| Založen: 23. 04. 2004 |
| Příspěvky: 366 |
| Bydliště: Pardubice |
|
|
 |
 |
 |
|
| Skwor napsal: | Lidi slyseli ste nekdy vetsi pi**viny nez je komunikacni kanalizace komunikator a komunikant?-ja ne...(mozna je to jen tim ze neposloucham sam sebe... ) |
Tak to siss jeste asi necetl socializaci  |
|
|
|
|
| Zasláno: 28. 9. 2004, 20:04 |
|
|
| Skwor |
| ZAKLADATEL |


|
| |
| Založen: 06. 04. 2004 |
| Příspěvky: 363 |
| Bydliště: Pce |
|
|
 |
 |
 |
|
| Fasi napsal: | | Skwor napsal: | Lidi slyseli ste nekdy vetsi pi**viny nez je komunikacni kanalizace komunikator a komunikant?-ja ne...(mozna je to jen tim ze neposloucham sam sebe... ) |
Tak to siss jeste asi necetl socializaci  | Ne to sem mel v planu dneska ale nejak sem se k tomu nedostal-az se dostanu nekdy az tam tak vam to sem napisu pac to muj chladic asi neutahne!  |
|
_________________ Tak tady mas boze co si chtel!
ROH not for me!:
Na hlave satek nebo helmu jen tak...
PEKLO JE RAJEM...
V nebi je sice lepsi vzduch, ale v pekle lepsi spolecnost!  |
|
|
|
|