Odpovědět na téma
Hlavní strana -> Akce -> Tatry
Tatry
Zasláno: 29. 6. 2006, 10:48 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




No takže jste snad všichni četli maila, kdo ne, může si ho přečíst tady ančto se mi to nechce celý znova psát a Márův nápad to sem zkopírovat se mé lenosti celkem zamlouvá, takže to tady máte:

Jedeme do Vysokých Tater, s tím, že celou dobu zůstaneme v jednom kempu, v Tatranské Lomnici a budeme dělat výlety odtud po Tatrách. Jinak odkaz na kemp je pro zajímavost tady: http://www.tatry.cz/ubytovani/sportcamp.php. Změna je proto, protože to takhle bude všechno jednodušší, doprava, zásobování, ubytování, taky nebudeme muset tahat krosny, budeme mít elektriku atd....

Jinak odjezd se tímto předběžně odsunul na 8:23, na místě jsme v 16:07 a je to jen s dvouma přestupama. Pro ty, co ještě nemají Tatry v diáři, tak vězte, že odjezd je 4.8. a předpokládaný návrat v 17:36 14.srpna...

cesta tam vychází beze slev na 591 až 651kč.... upozorňuju, že je to bez hromadné slevy a je v té ceně už i příplatek za místenku / 30kč / a nevím, zda se při koupi mezinárodní jízdenky platí i příplatek na IC a EC, kterej je jinak 60kč. No ale cena za vlak půjde dolů, to každopádně, otázkou je o kolik, to ještě nevím, ančto na nádraží jsem ještě nedojela....
Se zpáteční cestou je to v podstatě to samé...
Kemp, jak si můžete přečíst, tak za stan se platí 80sk na den, počítám s tím, že budeme mít stany 3, takže když se to pak rozpočítá na osobu a převede na českou měnu, vychází to 197kč na osobu na těch 10dní. Dál se v kempu platí za každou osobu, tj. 80sk, takže když si to vynásobíte deseti a převedete na naše kokruny, vyjde vám, že budete za 10 nocí platit 595kč. Ještě tam napíšu, zda budeme moct uplatnit 10%slevu jakožto studenti... ale ta by pak platila asi jen pro lidi, kteří mají ISIC nebo jinej studentskej průkaz...
No jinak nebudeme moct asi dělat všechny výlety z té Tatranské Lomnice, takže se budeme muset přepravovat třeba do Štrbského plesa, spoje jsou relativně v pohodě a v průměru to vychází na 40 až 50sk, tzn. kolem 40kč na osobu. Opět to je bez hromadné slevy atd. No ale i kdybychom počítali, že každý den někam budeme muset dojet, vyjde nás doprava po slovensku zhruba na 320kč...
Taky si musíme přičíst něco na proviant, to doufám, že pokud se budeme stravovat hromadně, tak bychom se mohli vejít do 500kč na osobu za těch 10 dní...
No celkem to bez těch slev atd. dává docela hrozivou částku 2761kč. No doufám, že vás z toho neklepne....

do nákladů třeba ještě započíst cestovní pojištění, které musí mít každej!!! A co se ještě cestovního pojištění týče, kdybyste třeba už někdo měli, tak mi to dejte vědět, jinak by se teoreticky dalo udělat třeba nějak hromadně, což zjistím já s Tomášem a určitě dáme vědět... pak tam teda taky ještě asi budou položky jako mapa a vybavení do lékarničky, ale to by snad neměla být nějaká závratná částka....

Takže to je asi k tomuhle... prosím, pište připomínky, protesty a hlavně s kým můžu počítat určitě, protože je potřeba zamluvit ten kemp... což mi připomíná, je někdo proti tomu, zůstat v tomhle kempu celých deset dní? S programem by být problém neměl... Takže mi napište kdo jede! Co nejdřív! Předběžně počítám s Mega, Tykvou, Jiříkem, Márou, Eny, Tomášem a Řinou, doufám, že se přidá i Průser s Janičkou, popř. kdo chcete vzít přítula, tak samozřejmě, ale ne že se s ním tejden před Tatrama rozejdete! A přítula je také třeba nahlásit předem a včas! Máte na to čas asi tak do 15.7., ale potěšili byste mě, kdyby jste o sobě dali vědět dřív, protože to ještě sebere fůru času....

toť asi vše, prosím o reakce


Jeste odkaz primo na stranky kempu: http://sportcamp.host.sk/

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 29. 6. 2006, 10:49 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




hehe, mimo téma, koukám, že sem povýšila ne experta

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 29. 6. 2006, 17:43 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




Fasi napsal:
hehe, mimo téma, koukám, že sem povýšila ne experta

ses proste dobra
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 29. 6. 2006, 17:44 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




jinak tatry jsou zatim naplanovany krasne, se vsim souhlasim a k pripadnym zmenam se vam stejne muzu vyjadrit az za mesic, kdy uz bude urcite pozde, takze kdyby se treba delal nekdy sraz a hlasovalo se o necem, tak za me nekdo zvednete ruku, dik Very Happy jinak preju krasny prazdniny a ahoj na vode Very Happy
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 29. 6. 2006, 18:04 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Tykvinka napsal:
jinak tatry jsou zatim naplanovany krasne, se vsim souhlasim a k pripadnym zmenam se vam stejne muzu vyjadrit az za mesic, kdy uz bude urcite pozde, takze kdyby se treba delal nekdy sraz a hlasovalo se o necem, tak za me nekdo zvednete ruku, dik Very Happy jinak preju krasny prazdniny a ahoj na vode Very Happy


prima, chvalim tykvicku za zodpovednost, ze nez odjela tak se ozvala Sraz bude nekdy po vode, aby se vybraly prachy a pak aby se rozdelilo hamanicko a SJ

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 29. 6. 2006, 18:10 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Tykvinka napsal:
Fasi napsal:
hehe, mimo téma, koukám, že sem povýšila ne experta

ses proste dobra


diiiky

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 29. 6. 2006, 22:32 Odpovědět s citátem
Sláva
ZAKLADATEL

ZAKLADATEL
 
Založen: 14. 03. 2004
Příspěvky: 314
Bydliště: Kousek od Rainbow Lake...




Fasi napsal:
... aby se rozdelilo hamanicko a SJ

Ehm, co je to SJ? Zase neco jako DC?

Jinak souhlasim se vsim a vracim se za ctrnact dni

_________________
Nikdo není dokonalý ...
Nikdy nic nebylo...

Vzduch je naše moře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ
Zasláno: 30. 6. 2006, 09:33 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Sláva napsal:
Fasi napsal:
... aby se rozdelilo hamanicko a SJ

Ehm, co je to SJ? Zase neco jako DC?

Jinak souhlasim se vsim a vracim se za ctrnact dni


Společné jmění DC se platí předem

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 7. 2006, 17:39 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Našla sem takovou zajímavou odpočinkovou atrakci co se tater týče... více zde: http://www.aquacityresort.com/default.aspx... co vy na to?

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 14. 7. 2006, 16:59 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Přátelé! Byť to nevypadá, že by to tu někdo četl tak přece jen vám sem napíšu trošku radostnou zprávu, a to že náklady půjdou trošku dolů, ančto jsem byla na nádraží informovat se o ceně jízdenky a jejích levnějších alternativách a za cestu zaplatíme 3200 v 9 osobách, tzn. něco málo přes 350kč na osobu + 30kč za místenku. Takže můžeme náklady snížit zhruba o 300 kč na osobu, což si myslím, není zas až tak špatný ne? to je víc jak 10 piv

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 14. 7. 2006, 17:00 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Fasi napsal:
Přátelé! Byť to nevypadá, že by to tu někdo četl tak přece jen vám sem napíšu trošku radostnou zprávu, a to že náklady půjdou trošku dolů, ančto jsem byla na nádraží informovat se o ceně jízdenky a jejích levnějších alternativách a za cestu zaplatíme 3200 v 9 osobách, tzn. něco málo přes 350kč na osobu + 30kč za místenku. Takže můžeme náklady snížit zhruba o 300 kč na osobu, což si myslím, není zas až tak špatný ne? to je víc jak 10 piv


tak možná i o 400, to je už 20 piv... sem se teprv teď koukla na původní cenu Very Happy

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 16. 7. 2006, 09:08 Odpovědět s citátem
Tykvinka
starší školák

starší školák
 
Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 92




Fasi napsal:
Přátelé! Byť to nevypadá, že by to tu někdo četl tak přece jen vám sem napíšu trošku radostnou zprávu, a to že náklady půjdou trošku dolů, ančto jsem byla na nádraží informovat se o ceně jízdenky a jejích levnějších alternativách a za cestu zaplatíme 3200 v 9 osobách, tzn. něco málo přes 350kč na osobu + 30kč za místenku. Takže můžeme náklady snížit zhruba o 300 kč na osobu, což si myslím, není zas až tak špatný ne? to je víc jak 10 piv


tak možná i o 400, to je už 20 piv... sem se teprv teď koukla na původní cenu Very Happy[/quote]

super....koukam, ze ses primo genialni planovatel Laughing juchuuu...uz se tam megamoc tesim Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 16. 7. 2006, 09:13 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




Tykvinka napsal:
Fasi napsal:
Přátelé! Byť to nevypadá, že by to tu někdo četl tak přece jen vám sem napíšu trošku radostnou zprávu, a to že náklady půjdou trošku dolů, ančto jsem byla na nádraží informovat se o ceně jízdenky a jejích levnějších alternativách a za cestu zaplatíme 3200 v 9 osobách, tzn. něco málo přes 350kč na osobu + 30kč za místenku. Takže můžeme náklady snížit zhruba o 300 kč na osobu, což si myslím, není zas až tak špatný ne? to je víc jak 10 piv


tak možná i o 400, to je už 20 piv... sem se teprv teď koukla na původní cenu Very Happy


super....koukam, ze ses primo genialni planovatel Laughing juchuuu...uz se tam megamoc tesim Smile[/quote]

tykvi neboj, ono ty 400kč stejně prochlastáš btw. myslíš, že nám tvůj tatínek bude moci směnit penízky

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 8. 2006, 09:02 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




hele lidi, sraz před tatrama je asi zbytečnej, každej snad víte co zabalit, směnit peníze si taky snad každej umí, doporučuju částku kolem 2000... a do čtvrtka mi každej dopravte 600kč, dneska je možnost mi to hodit na sraz big bossů, nebo napište a nějak se dohodneme... tak a když budu potřebovat něco já, tak si zavolám no takže balte Cool

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Zasláno: 1. 8. 2006, 13:48 Odpovědět s citátem
Fasi
expert

expert
 
Založen: 23. 04. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Pardubice




jo pošlete mi pls všichni kontakt na rodiče, pro všechny případy... díky

_________________
Pojdte spachat nejakou spatnost Smile
Zobrazit informace o autorovi
Hlavní strana -> Akce -> Tatry 
Odpovědět na téma


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin